Silesen

Frezowanie CNC, obróbka skrawaniem - Katowice

Frezowanie CNC, obróbka skrawaniem (Katowice) to niezwykła gałąź przemysłu. To właśnie frezowanie CNC jest odpowiedzialne za małe dzieła sztuki znane z codziennego życia. Firma Silesen oferuje na frezarkach obróbkę skrawaniem w Katowicach, a także na terenie całej Polski. Szerokie możliwości, jakie dają nam maszyny CNC sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Frezowanie CNC, obróbka skrawaniem Katowice – dlaczego Silesen?

Ponieważ w Silesen znajdą Państwo profesjonalizm oraz pewność, że zlecone przez Państwo prace odbędą się na najwyższym poziomie. Naszą ambicją jest opracowanie i dostarczenia naszym Klientom w Katowicach innowacyjnych rozwiązań i projektów, które przyczynią się do optymalizacji ich procesów produkcyjnych. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej firmy, dla której frezowanie CNC, obróbka skrawaniem (Katowice) to prawdziwa pasja – serdecznie zapraszamy do współpracy!

Obróbka skrawaniem, frezowanie CNC Katowice – w czym pracujemy?

Pracujemy w wielu materiałach, a niektóre z nich są wciąż nieosiągalne dla naszej konkurencji – stal czarna, stale nierdzewne i kwasoodporne, stopy miedzi i inne metale kolorowe (jak chociażby mosiądz, brąz i inne), odprężone stopy aluminium, tworzywa sztuczne (między innymi plexi, PCV, hips, ABS i pozostałe), konstrukcyjne tworzywa sztuczne (POM, poliwęglan, poliamid i inne), bądź też wszelkiego rodzaju laminaty, starion czy corian. Gwarantujemy gotowość współpracy przy nietypowych i trudnych projektach. Frezowanie CNC i obróbka skrawaniem Katowice – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z formularza kontaktowego, aby przekazać nam projekt do wyceny lub realizacji. Zachęcamy do kontaktu w sprawie wycen i terminów wykonania projektów.

Frezowanie Katowice – co robimy?

Łączymy wysoką jakość usług z otwartością na zlecenia dla wszystkich, począwszy od małych serii po duże zamówienia. Frezowanie CNC, obróbka skrawaniem (Katowice) wymaga precyzji i dokładności, a to wyróżnia Silesen na tle innych zakładów wykonujących frezowanie CNC (Katowice). Dzięki cyfrowym przyrządom pomiarowym jesteśmy w stanie wykonać elementy z dokładnością do 0,01 mm.

Oprócz frezowania CNC na życzenie klienta możliwa jest również obróbka skrawaniem (Katowice), w skład której wchodzi m.in. gwintowanie, wiercenie i grawerowanie, a w dalszej kolejności dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi (outsourcing) zapewniamy jego obróbkę cieplną i usługi galwaniczne.

Detale w technologii CNC wykonujemy na podstawie dostarczonych przez klienta rysunków technicznych lub przy zastosowaniu tzw. inżynierii odwrotnej (ang. reverse engineering) – dzięki posiadanemu oprogramowaniu oraz za pomocą tradycyjnych pomiarów inżynierskich odtwarzamy detal do postaci cyfrowej i wykonujemy jego dokładną kopię na frezarce CNwłas