Silesen

Frezowanie CNC i obróbka skrawaniem Katowice

Obróbka skrawaniem to niezwykła gałąź przemysłu. To właśnie frezowanie jest odpowiedzialne za małe dzieła sztuki znane z codziennego życia. Firma Silesen oferuje obróbkę skrawaniem na frezarkach w Katowicach, a także na terenie całej Polski. Szerokie możliwości, jakie dają nam maszyny CNC sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Dlaczego Silesen?
Ponieważ w Silesen znajdą Państwo profesjonalizm oraz pewność, że zlecone przez Państwo prace odbędą się na najwyższym poziomie. Naszą ambicją jest opracowanie i dostarczenia naszym Klientom w Katowicach innowacyjnych rozwiązań i projektów, które przyczynią się do optymalizacji ich procesów produkcyjnych.

W czym pracujemy?
Pracujemy w wielu materiałach, a niektóre z nich są wciąż nieosiągalne dla naszej konkurencji – stal czarna, stale nierdzewne i kwasoodporne, stopy miedzi i inne metale kolorowe (jak chociażby mosiądz, brąz i inne), odprężone stopy aluminium, tworzywa sztuczne (między innymi plexi, PCV, hips, ABS i pozostałe), konstrukcyjne tworzywa sztuczne (POM, poliwęglan, poliamid i inne), bądź też wszelkiego rodzaju laminaty, starion czy corian. Gwarantujemy gotowość współpracy przy nietypowych i trudnych projektach. Obróbka skrawaniem Katowice – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z formularza kontaktowego, aby przekazać nam projekt do wyceny lub realizacji. Zachęcamy do kontaktu w sprawie wycen i terminów wykonania projektów.

Co robimy?
Łączymy wysoką jakość usług z otwartością na zlecenia dla wszystkich, począwszy od małych serii po duże zamówienia. Frezowanie CNC oraz obróbka skrawaniem wymaga precyzji i dokładności, a to wyróżnia Silesen na tle innych zakładów wykonujących frezowanie CNC w Katowicach. Dzięki cyfrowym przyrządom pomiarowym jesteśmy w stanie wykonać elementy z dokładnością do 0,01 mm.

Oprócz frezowania CNC dany materiał na życzenie klienta poddajemy na miejscu obróbce m.in. gwintowaniu, wierceniu i grawerowaniu, a w dalszej kolejności dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi (outsourcing) zapewniamy jego obróbkę cieplną i usługi galwaniczne.

Detale w technologii CNC wykonujemy na podstawie dostarczonych przez klienta rysunków technicznych lub przy zastosowaniu tzw. inżynierii odwrotnej (ang. reverse engineering) – dzięki posiadanemu oprogramowaniu oraz za pomocą tradycyjnych pomiarów inżynierskich odtwarzamy detal do postaci cyfrowej i wykonujemy jego dokładną kopię na frezarce CNwłas