Silesen

Frezowanie, obróbka skrawaniem - Bielsko Biała

Wykorzystujemy w naszej pracy zaawansowane technologie i maszyny CNC. Stosujemy urządzenie, które umożliwiają nam odpowiednie zaprogramowanie pracy pod kątem materiału i narzędzi. Dobór odpowiedniego typu frezu i jego średnicy oraz wybór odpowiedniego sposobu frezowania pozwalają osiągnąć optymalne rezultaty. Ponadto nasze maszyny odznaczają się bardzo dobrą prędkością skrawania, obrotową oraz posuwu, co pozwala na szybszą realizację zlecenia.

Nasze usługi frezowania CNC oraz obróbka skrawaniem (Bielsko Biała) opierane są na budowaniu trwałych, długoterminowych i partnerskich relacji z klientami z Bielska-Białej.

Dzięki cyfrowym przyrządom pomiarowym jesteśmy w stanie wykonać elementy z dokładnością do 0,01 mm.

Ogromnym atutem firmy jest stała, doświadczona kadra zaangażowanych pracowników reagujących na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów zwłaszcza w kwestii takich usług jak frezowanie, obróbka skrawaniem (Bielsko Biała).

Zapewniamy każdemu klientowi szybki i bezpieczny transport wykonanych detali w Bielsku-Białej i okolicach w każdym dniu tygodnia. Nasza firma specjalizuje się w frezowaniu i obróbce skrawaniem w Bielsku-Białej. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz terminowość.

► Czytaj więcej

Frezowanie, Bielsko-Biała – dlaczego warto?

Frezowanie to jedna z najpopularniejszych technik obróbki wiórowej. Odbywa się na  urządzeniach nazywanych frezarkami. W czasie tego procesu modyfikowany przedmiot pozostaje nieruchomy, natomiast ostrza są wprawiane w ruch.

Frezowanie w Bielsku-Białej cieszy się ogromną popularnością. Wynika to z faktu, iż metoda ta ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim znacznie skraca czas produkcji różnorodnych przedmiotów i wyróżnia się ponadprzeciętną precyzją. Ponadto frezarki są urządzeniami bardzo wydajnymi oraz nie potrzebują dużej liczby operatorów, przez co zmniejszają koszty produkcji.

Dodatkowo sprzęty te mogą pracować praktycznie cały czas i pozwalają tworzyć produkty o bardzo skomplikowanych kształtach. Dużą zaletą frezowania jest także fakt, iż umożliwia stworzenie nawet kilku tysięcy przedmiotów o identycznych parametrach oraz wyglądzie.

Obróbka skrawaniem, Bielsko-Biała – dlaczego my?

Dlaczego to właśnie nam warto zlecić frezowanie w Bielsku-Białej? Otóż jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy podchodzą do swoich zadań z ogromnym zaangażowaniem. Obróbka skrawaniem (Gliwice) to nie tylko nasza praca, lecz również pasja. Mamy na swoim koncie mnóstwo udanych realizacji oraz cieszymy się nieposzlakowaną opinią.

Obróbka skrawaniem (Bielsko Biała) – fachowe doradztwo

Naszym klientom gwarantujemy fachowe doradztwo i rzetelną obsługę. Wybierając naszą usługę jaką jest obróbka skrawaniem (Bielsk0 Biała), mają Państwo pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony profesjonalnie, a zarazem zgodnie z oczekiwaniami. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o:

  • skorzystanie z formularza wyceny
  • kontakt telefoniczny z działem handlowym: tel. +48 32 307 80 90
  • bezpośrednią wiadomość na adres e-mail: biuro@silesen.pl

Obróbka skrawaniem (Bielsko Biała) w Silesen to profesjonalne doradztwo oraz wykonanie na najwyższym poziomie.