Silesen

Frezowanie i obróbka skrawaniem Warszawa

Obok m.in. ostrzenia i toczenia CNC, frezowanie CNC stanowi jedną z technik obróbki mechanicznej metali. To sposób kształtowania przedmiotu, gdzie praca narzędzia nie jest procesem ciągłym. Oznacza to, że nie wszystkie krawędzie pracują jednocześnie, a kolejno. Przy frezowaniu ruchem głównym jest przede wszystkim ruch obrotowy frezu dookoła własnej osi. Jest to proces, który pozwala na wykonywanie, powierzchni płaskich oraz zakrzywionych, rowków śrubowych i spiralnych, a także prostych, gwintów i uzębień. Obróbka tego rodzaju pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych kształtów i dokładnych wymiarów.

Świadczymy usługi w całej Polsce, na naszej liście znajduje się także Warszawa. Frezowanie wykonujemy z największą starannością, gdyż zawsze stawiamy na najwyższą jakość, którą możemy zapewnić. Posiadamy doświadczenie w tej branży, dlatego nawet skomplikowana obróbka skrawaniem w Warszawie nie będzie dla nas problemem.

Gwarantujemy szybką realizację zleceń w Warszawie i okolicach. Proponujemy błyskawiczną wycenę detalu do obróbki skrawaniem. Świadczymy usługi w oparciu o najnowszą technologię i profesjonalne oprogramowanie. Każde zlecenie traktujemy profesjonalnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Frezujemy najbardziej skomplikowane kształty w materiałach trudnoobrabialnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o:

  • skorzystanie z formularza wyceny

  • kontakt telefoniczny z działem handlowym: tel. +48 32 307 80 90

  • bezpośrednią wiadomość na adres e-mail: biuro@silesen.pl