Elementor #208

 

Silesen Śląsk – Frezowanie CNC i Obróbka Skrawaniem oraz inne usługi metalurgiczne

Masz głowę pełną pomysłów i chcesz realizować swoje projekty? Co jednak, kiedy nie posiadasz ku temu odpowiednich narzędzi? Na szczęście dzięki ofercie Silesen będziesz w stanie zrealizować każdy swój pomysł w profesjonalny sposób. Zajmujemy się profesjonalną obróbką skrawaniem na Śląsku za pomocą wysokiej jakości frezarek CNC.

Frezowanie technologią CNC

CNC jest technologią, która weszła do powszechnego użytku stosunkowo niedawno. Rozwinięty skrót to Computerized Numerical Control, co oznacza w wolnym tłumaczeniu komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Owa technologia, mimo skomplikowanej nazwy, zadziwia swoją skutecznością i prostotą. Maszyny działające w tym systemie są niezwykle dokładne. Frezarka CNC sterowana jest komputerowo. Użytkownik nie musi kierować urządzeniem mechanicznie, wystarczy zaledwie nadzór. Frezowanie CNC pozwala na dokładne i szybkie wykonanie danego detalu. Dzięki odpowiednim sterownikom kierowanie urządzeniem CNC jest niezwykle proste.

Nasze frezarki działają na trzech płaszczyznach, przez co jesteśmy w stanie wykonać dosłownie każdy przedmiot. Ponadto, są one niezwykle dokładne – granica błędu to 0,01 mm! Posiadamy spore doświadczenie i ogromną wiedzę, przez co bez problemu uda nam się spełnić Twoje oczekiwania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przede wszystkim zależy nam na jego pełnej satysfakcji. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, Ty z kolei ciekawym pomysłem – razem uda nam się uzyskać zamierzony przez Ciebie efekt.

Do swoich projektów używasz nietuzinkowych materiałów? Zawsze staramy się być jak najbardziej elastyczni i nie lubimy się ograniczać do jednego materiału. Jeżeli chcesz, możesz wykonać u nas swój detal z żeliwa, tytanu, tworzyw sztucznych, staronu, corianu. Jeśli chcesz – wykonujemy produkty także z drewna i jego pochodnych, metali i wielu innych.

Samo frezowanie to nie wszystko. Kiedy sytuacja tego wymaga, możemy wywiercić otwory w Twoim detalu. Tak samo możemy nanieść gwint na zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie Twojego produktu. Chcesz umieścić na wykonywanym dla Ciebie przedmiocie dany napis lub symbol? Zajmujemy się także profesjonalnym grawerowaniem.

Mamy głowy pełne pomysłów – a Ty możesz z nich skorzystać, jednak jeżeli Ty masz projekt – zajmiemy się całą resztą. Co jednak w przypadku, kiedy masz gotowy produkt, jednak nie posiadasz jego rysunku? Nasi profesjonaliści ze Śląska przeprowadzą tzw. inżynierię wsteczną, tj. przygotują projekt na bazie gotowego detalu. Dzięki temu będziesz w stanie otrzymać jego dokładne kopie. Po wszystkim Twój produkt zostanie dokładnie i bezpiecznie zapakowany oraz wysłany we wskazane przez Ciebie miejsce.