Silesen

Frezowanie CNC i obróbka skrawaniem Śląsk

Zajmujemy się profesjonalnym frezowaniem CNC detali oraz obróbką skrawaniem na Śląsku według projektów naszych klientów. Śląsk, w obrębie którego działa firma Silesen, należy do najlepiej rozwiniętych i uprzemysłowionych województw w Polsce. Nasi klienci mogą liczyć na najlepszą jakość frezowania CNC i obróbki skrawaniem na Śląsku, oraz fachowość naszego zespołu na Śląsku. Klient na naszym rynku oczekuje przede wszystkim wysokiej jakości, krótkiego terminu realizacji oraz dostępności maszyny wykonawcy do podjęcia jego zlecenia. Krótki termin realizacji w połączeniu z gotowością maszyn do podjęcia zlecenia gwarantuje oprogramowanie umożliwiające uzbrojenie maszyny i zapisanie sekwencji operacji dla wykonania detalu. Nie bez znaczenia jest bliskość dostawców narzędzi i materiału obróbczego w aglomeracji śląskiej, co dodatkowo ułatwia podjęcie szybkiego zlecenia. Nasza firma specjalizuje się we frezowaniu CNC oraz obróbce skrawaniem na Śląsku. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i terminowość.

Szerokie możliwości, jakie dają nam frezarki CNC sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. Korzystamy z wysokiej jakości maszyn, dzięki czemu możesz liczyć na idealną dokładność wykonywanych elementów. Śląsk jest głównym obszarem, na którym wykonujemy usługi takie jak frezowanie CNC oraz obróbka skrawaniem (Śląsk), jednak obsługujemy klientów z całego kraju.

Naszą firmę cechuje fakt, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w wykonywaniu frezowania CNC oraz obróbki skrawaniem na Śląsku. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zapraszamy do:

  • skorzystanie z formularza wyceny

  • kontakt telefoniczny z działem handlowym: tel. +48 32 307 80 90

  • bezpośrednią wiadomość na adres e-mail: biuro@silesen.pl