Silesen

Frezowanie, obróbka skrawaniem Gliwice

Obróbka skrawaniem, frezowanie (Gliwice) są wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu, m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, węglowym, metalowym, maszynowym, elektrotechnicznym i elektronicznym, chemicznym, drzewnym, paliwowym, energetycznym, celulozowo-papierniczym, wysokiej technologii.

Nasze usługi oferujemy firmom zlokalizowanym w Gliwicach i okolicach.

Detale wykonujemy na podstawie dostarczonych przez klienta rysunków technicznych lub z zastosowaniem tzw. inżynierii odwrotnej (ang. reverse engineering) – dzięki posiadanemu oprogramowaniu oraz za pomocą tradycyjnych pomiarów inżynierskich odtworzyć detal do postaci cyfrowej i wykonać jego dokładną kopię na frezarce CNC nie tylko w Gliwicach, lecz także w całym kraju.

Frezowanie, obróbka skrawaniem Gliwice – błyskawiczne usługi

Cenimy czas naszych klientów – frezowanie, obróbka skrawaniem (Gliwice) realizowane jest przez naszą firmę w możliwie najkrótszym terminie. Nasze doświadczenie zdobyte podczas wykonywania różnorodnych detali oraz doskonała znajomość oprogramowania pozwala na podejmowanie ambitnych zleceń o różnym stopniu skomplikowania.

Obróbka skrawaniem, frezowanie Gliwice – bezpieczny transport

Zapewniamy każdemu klientowi szybki i bezpieczny transport wykonanych detali w Gliwicach i okolicach przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej firmy, która wykonuje takie usługi jak frezowanie, obróbka skrawaniem (Gliwice) – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz terminowość.