Silesen

Frezowanie i obróbka skrawaniem Poznań

Celem firmy Silesen jest profesjonalne wykonywanie detali na podstawie projektów klienta, dlatego zapraszamy do współpracy, jeżeli Państwa firma jest zlokalizowana w Poznaniu lub jego okolicach.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu frezowania CNC są gwarancją najwyższej jakości usług. Cechuje nas jakość, elastyczność i niezawodność. Przede wszystkim zależy nam na satysfakcji klienta z wykonanych przez nas zleceń. Oferujemy nasze usługi w Poznaniu i w okolicach gwarantując szybkie terminy realizacji i ekspresową wysyłkę produktów.

Spośród przykładów produktów wytwarzanych za pomocą frezarki CNC można wymienić m.in.: bloki, kostki ciśnieniowe, złączki, szyny wszelkiego rodzaju, elementy linii produkcyjnych, podzespoły samochodowe, elementy linii pakujących żywność, kostki nasadowe, specjalistyczne elementy mocujące oraz inne detale o wysokim stopniu skomplikowania i dokładności.

W celu podniesienia jakości świadczonych usług wprowadziliśmy w 2018 roku system zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.