Silesen

Frezowanie i obróbka skrawaniem Poznań

Celem firmy Silesen jest profesjonalne wykonywanie detali na podstawie projektów klienta, dlatego zapraszamy do współpracy, jeżeli interesuje Państwa usługa, jaką jest frezowanie i obróbka skrawaniem w Poznaniu. Poznań dołączył do miast, dla których świadczymy usługi zaprezentowane na stronie.

Frezowanie, Poznań

Frezowanie (Poznań) to jedna z najbardziej wydajnych metod obróbki metalu. Przez lata doskonaliliśmy ten sposób, aby był jeszcze bardziej skuteczny oraz żeby klient czuł maksymalną satysfakcję z naszych usług. 

W naszej firmie zatrudniamy osoby, dla których frezowanie (Poznań) nie skrywa żadnych tajemnic oraz mogą pochwalić się ogromną wiedzą w tym temacie. 

Nasza usługa frezowania w Poznaniu jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców chcących skorzystać ze skutecznej obróbki metalu.

Obróbka skrawaniem, Poznań

Oprócz frezowania dla klientów z Poznania nasza firma posiada w swojej ofercie inne usługi obróbki skrawaniem (Poznań). Jedną z chętniej wybieranych przez klientów jest wiercenie. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, który pozwala na wykonywanie prac w nawet najtrudniej dostępnych miejscach.

Do naszych innych usług świadczonych w Poznaniu należą gwintowanie oraz grawerowanie. Druga z wymienionych czynności pozwala na wykonywanie napisów i symboli nawet na różnorodnych materiałach. Jest to propozycja szczególnie chętnie wybierana przez przedsiębiorców, którzy na swoich produktach umieszczają znaki towarowe bądź inne oznaczenia. Usługa obróbki skrawaniem w Poznaniu także znajduje się w naszej ofercie. Tworzymy gwinty wewnętrzne oraz zewnętrzne zgodnie z rysunkami technicznymi. Oferowana przez nas obróbka skrawaniem (Poznań) gwarantuje najwyższą jakość, oraz precyzję wykonania.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza są gwarancją najwyższej jakości usług jeżeli chodzi o frezowanie i obróbkę skrawaniem w Poznaniu. Poznań to kolejne miasto, w którym świadczymy usługi obróbki skrawaniem i frezowania (Poznań), gwarantując szybkie terminy realizacji i ekspresową wysyłkę produktów. Cechuje nas jakość, elastyczność i niezawodność. Przede wszystkim zależy nam na satysfakcji klienta z wykonanych przez nas zleceń. 

Za pomocą frezowania lub obróbki skrawaniem (Poznań) można wytworzyć takie produkty jak m.in.: bloki, kostki ciśnieniowe, złączki, szyny wszelkiego rodzaju, elementy linii produkcyjnych, podzespoły samochodowe, elementy linii pakujących żywność, kostki nasadowe, specjalistyczne elementy mocujące oraz inne detale o wysokim stopniu skomplikowania i dokładności. Nasz zespół składa się z wielu profesjonalistów, a frezowanie i obróbka skrawaniem (Poznań) to dla nas chleb powszedni.

Profesjonalna obróbka skrawaniem (Poznań). Wieloletnie doświadczenie, najnowszy sprzęt, wykwalifikowana kadra to wszystko dostaniesz w Silesen. Zapraszamy do kontaktu!

W celu podniesienia jakości świadczonych usług wprowadziliśmy w 2018 roku system zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.