Silesen

Frezowanie i obróbka skrawaniem Poznań

Celem firmy Silesen jest profesjonalne wykonywanie detali na podstawie projektów klienta, dlatego zapraszamy do współpracy, jeżeli interesuje Państwa usługa jaką jest frezowanie i obróbka skrawaniem w Poznaniu. Poznań dołączył do miast, dla których świadczymy usługi zaprezentowane na stronie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza są gwarancją najwyższej jakości usług jeżeli chodzi o frezowanie i obróbkę skrawaniem w Poznaniu. Poznań to kolejne miasto, w którym świadczymy usługi obróbki skrawaniem i frezowania, gwarantując szybkie terminy realizacji i ekspresową wysyłkę produktów. Cechuje nas jakość, elastyczność i niezawodność. Przede wszystkim zależy nam na satysfakcji klienta z wykonanych przez nas zleceń. 

Spośród przykładów produktów wytwarzanych za pomocą frezarki CNC można wymienić m.in.: bloki, kostki ciśnieniowe, złączki, szyny wszelkiego rodzaju, elementy linii produkcyjnych, podzespoły samochodowe, elementy linii pakujących żywność, kostki nasadowe, specjalistyczne elementy mocujące oraz inne detale o wysokim stopniu skomplikowania i dokładności. Nasz zespół składa się z wielu profesjonalistów, a frezowanie i obróbka skrawaniem w Poznaniu to dla nas chleb powszedni.

W celu podniesienia jakości świadczonych usług wprowadziliśmy w 2018 roku system zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.