Silesen

Frezowanie i obróbka skrawaniem Kraków

Oferujmy usługi frezowania CNC i obróbki skrawaniem w Krakowie i okolicach. Dzięki możliwości błyskawicznego programowania detali gwarantujemy najniższe koszty wykonania i jednocześnie wysoką jakość. Zapewniamy możliwość wprowadzania korekt wymiarowych do momentu finalnej produkcji wyrobu. Dbamy o zadowolenie każdego naszego klienta, dlatego zapewniamy wsparcie i profesjonalną obsługę od chwili wyceny do momentu dostarczenia produktu.

Frezowanie CNC to sposób obróbki skrawaniem pozwalający obrobić powierzchnie kształtowe, rowki, uzębienia, kanaliki i płaszczyzny. Proces ten polega na tym, że przyrząd wprawia obrabiany obiekt w ruch obrotowy, a ruch posuwny może być wykonywany albo przez przyrząd, albo przez obiekt. Podczas frezowania ostrza narzędzi nie działają w równoległym czasie, tylko pracują jedno po drugim.

Produktami obróbki są m.in. części zamienne do maszyn i urządzeń pracujących na liniach produkcyjnych fabryk, elementy wykonawcze oraz łączeniowe tych maszyn, narzędzia, wykrojniki oraz inne detale uczestniczące pośrednio lub bezpośrednio w procesie produkcyjnym.

Zapewniamy każdemu klientowi szybki i bezpieczny transport wykonanych detali w Krakowie i okolicach 7 dni w tygodniu.